Bravuralaiset

Meillä on vahva ymmärrys sekä liiketoiminnan tarpeista että strategisesta viestinnästä. Tiimillemme on kertynyt pitkää kokemusta maan johtavien yritysten viestinnästä, vastuullisuudesta, maineenhallinnasta, markkinoinnista sekä taloudesta ja rahoituksesta.

Pauliina Tennilä

Toimitusjohtaja, osakas

+358 40 570 5530
pauliina.tennila@bravura.fi
Lue lisää
Anu Kuula

Projektipäällikkö, osakas

+358 44 582 6102
anu.kuula@bravura.fi
Lue lisää
Josefina Tallqvist

Senior Advisor, osakas


josefina.tallqvist@bravura.fi
Lue lisää
Tiina-Marjo Nousiainen

Johtaja, vastuullisuus, osakas

+358 40 764 7873
tiina-marjo.nousiainen@bravura.fi
Lue lisää
Tiina Kuusisaari

Investor Relations Advisor

+358 40 528 8154
tiina.kuusisaari@bravura.fi
Lue lisää
Pia Katila

Investor Relations Advisor

+358 50 547 9552
pia.katila@bravura.fi
Lue lisää
Helmi Leinonen

Harjoittelija, vastuullisuus


helmi.leinonen@bravura.fi
Lue lisää